Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - ARKUS & ROMET GROUP - MŁODZIEŻ CHCE JEŹDZIĆ BEZPIECZNIE

22-04-2009

„Chcę być bezpieczny na drodze” - pod takim hasłem walczyli w dniu 16-go kwietnia uczniowie Miejskiego Finału Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W rozgrywkach, które odbyły się na terenie firmy ARKUS&Romet Group w Podgrodziu, uczestniczyli reprezentanci wszystkich dębickich szkół podstawowych.

Indywidualnym zwycięzcą konkursu został Wojciech Lik ze Szkoły Podstawowej nr 10 i przyczynił się także do jej drużynowego sukcesu. Zarówno laureat, jak i szkoła otrzymali rowery firmy Arkus. Nagrodzeni zostali też wszyscy uczestnicy Turnieju, którzy otrzymali kaski do bezpiecznej jazdy i zestawy firmowych gadżetów.

Każda osoba, która wzięła udział w Konkursie musiała się wykazać wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, umiejętnością bezpiecznego poruszania się na drodze i pokonania przeszkód na specjalnie przygotowanym torze. Nad przebiegiem konkursu czuwali policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Dębicy i pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Poziom mimo wielu trudnych zadań, był bardzo wysoki i bardzo wyrównany. Sama obecność na turnieju to wielkie wyróżnienie dla zawodników, którzy zostali wyłonieni z kilkutysięcznej grupy dębickich uczniów.

 

Źródło: www.arkus.com.pl

statystyka