Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - ARKUS & ROMET GROUP PATRONUJE BEZPIECZEŃSTWU NA DRODZE

09-04-2009
Firma Arkus & Romet Group po raz kolejny angażuje się w rywalizację sportową...
Prezes Arkus & Romet Group - Wiesław Grzyb - chętnie osobiście angażuje się...

16 kwietnia 2009 r. odbędzie się miejski finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Głównym sponsorem i patronem Konkursu jest firma Arkus&Romet Group, producent rowerów, skuterów i motocykli.

W siedzibie firmy Arkus&Romet w Podgrodziu o godzinie 9:00 rozpocznie się miejski finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Producent rowerów od wielu lat aktywnie uczestniczy w tym przedsięwzięciu, w roku obecnym został jego miejskim patronem.

Ideą i głównym celem konkursu jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, przede wszystkim dzieci i młodzieży szkolnej. Mają temu służyć: popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, a także popularyzowanie roweru jako środka transportu, rekreacji i sportu.

W turnieju mogą uczestniczyć uczniowie klas IV-VI. Regulamin Konkursu przewiduje trzyosobowe reprezentacje ze wszystkich dębickich szkół podstawowych. Firma Arkus&Romet Group przygotowała dla uczestników 2 rowery marki Arkus i akcesoria do bezpiecznej jazdy.

 

Źródło: www.arkus.com.pl

statystyka