Z życia firm

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - PREMIUM BRAND GIEŁDA 2009 DLA FFIL "ŚNIEŻKA" S.A.

FFiL Śnieżka S.A. znalazła się w gronie pięciu spółek giełdowych uhonorowanych tytułem Spółki Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2009. Tytuł ten otrzymują tylko te podmioty obecne na polskiej giełdzie papierów wartościowych, które poprzez ...
03-11-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2009 DLA OLIMP LABORATORIES SP. Z O.O. -

Tytuł ZŁOTY LAUR KONSUMENTA 2009 w kategorii suplementy wspomagające odchudzanie dla Olimp Laboratories® uwiarygodnia silną pozycję firmy na rynku, podkreśla wysoką jakość oferowanych produktów, a także jest solidną rekomendacją dla mocnej marki.
28-10-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - PIOTR MIKRUT PREZES FFIL ŚNIEŻKA S.A. W DZIESIĄTCE NAJLEPSZYCH PRZEDSIĘBIORCÓW ROKU

Prezes Śnieżki, Piotr Mikrut trafił do grona czołowych przedsiębiorców, nominowanych w prestiżowym konkursie Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2009. Dziesięciu kandydatów z całego kraju wybrało jury pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego.
23-10-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - FFIL ŚNIEŻKA S.A. - MAGNAT STYLE NA INTERFLATDESIGN

W dniach 16-18.10.2009 r. odbyły się w Łodzi, organizowane pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Prezydenta Miasta Łodzi, I Targi Interflatdesign. Głównym celem imprezy, zorganizowanej w oparciu o zupełnie nową formułę, była prezentacja...
20-10-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - FFIL ŚNIEŻKA S.A. NAPĘDZA GOSPODARKĘ

Spółka znalazła się w czołówce rankingu „Turbiny Polskiej Gospodarki”. W zestawieniu Gazety Finansowej goszczą Najlepsze Małe i Średnie Przedsiębiorstwa, czyli te, których bilans roczny nie przekracza 50 mln euro. Autorzy przygotowali zestawienie...
15-10-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O. O. NA TARGACH W MEDIOLANIE

Już 10 listopada odbędzie się największa motocyklowa impreza wystawienniczo-targowa Europy - EICMA Mediolan. W ubiegłym roku na imprezie zaprezentowało się ponad 400 firm reprezentujących ok. 500 marek produktów związanych z rynkiem motocyklowym.
09-10-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A. "LIDEREM POLSKIEJ TRANSFORMACJI"

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała nagrodę i tytuł „Lidera Polskiej Transformacji” w plebiscycie zorganizowanym przez miesięcznik ekonomiczny Forbes. Dębica jest jedynym przedsiębiorstwem z branży oponiarskiej wyróżnionym przez kapitułę konkursu.
08-10-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - OLIMP LABORATORIES SP. Z O.O. - KODY DWUWYMIAROWE DATA MATRIX (2D)

Od września 2009 roku firma Olimp Laboratories, podążając za szczególnie wymagającymi standardami stosowanymi w światowym przemyśle farmaceutycznym, wprowadziła w miejsce stosowanych dotychczas hologramów nowoczesne kody dwuwymiarowe Data Matrix (2D).
11-09-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O.O. W TVP

Pragniemy poinformować, że 05 września 2009r. Telewizja Polska rozpoczęła emisję programu „Rowerem przez świat”. Na kanale TVP Info w paśmie ogólnopolskim, w każdą sobotę września o godz. 17.15., można obejrzeć odcinki z naszymi produktami w roli głównej.
08-09-2009

Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - PIKNIK FFIL ŚNIEŻKA S.A. DLA KONTRAHENTÓW

W dniach 3-5 września br. odbył się tradycyjny doroczny Piknik Śnieżki dla Kontrahentów. Podobnie jak w roku poprzednim zaprosiliśmy naszych gości do pełnego uroku hotelu Kocierz w miejscowości Targanice.
07-09-2009
statystyka