Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O.O. - BICYKLOMANIA 2007 - "BICYKLOMANIAKÓW WAKACYJNY ZJAZD"

12-06-2007

W imieniu organizatora Bicyklomanii 2007 - Wójta Gminy Dębicy i Sponsora: producenta rowerów - firmy Arkus & Romet Group - zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z Dębicy i okolic na rajd rowerowy, którego hasłem przewodnim jest: "Bicyklomaniaków wakacyjny zjazd".

Ten rekreacyjny projekt został przygotoway przez producenta rowerów rok temu z zamiarem cykliczności w propagowaniu rowerowej kultury oraz bezpiecznej jazdy rowerem. Dodatkowo powstał plan aby na stałe zjazd rowerowych fanów łączył się z terminem rozpoczynających się wakacji.

W ubiegłorocznej imprezie udział wzięło ponad 550 uczestników. Tegoroczna trasa rozpczyna się o godzinie 9:00 w dniu 23.06.2007 r., startem spod Pominika Jana Pawła II - ul. Krakowską - ul. Leśną - ul.Orlą - ul.Skowronków - przez Gumniska - Lokalną ścieżką rowerową - "Śladami Słońca i Śniegu" - przez Gołęczynę - Połomię - Południk - z metą: w Głobikowej przy Stanicy młodzieżowej - "Rozdzielni wiatrów".

W imieniu sponsora firmy Arkus & Romet Group serdecznie zapraszamy. Kontakt z Organizatorem: Krzysztof Lipczyński, Dział Sportu Urzędu Gminy Debica. tel. 014 680 33 28, e-mail: sport@ugdebica.pl

 

statystyka