Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - OLIMP LABORATORIES - NAGRODA „PERŁY MEDYCYNY 2008”

03-12-2008
Joanna Szczygieł prezentuje uzyskany tytuł podczas galli konkursu Perły...

Już po raz drugi kapituła Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego „Perły Medycyny” nagrodziła najlepsze zakłady opieki zdrowotnej i firmy działające na rynku medycznym. Zwycięzcą w kategorii producent i dystrybutor artykułów medycznych i farmaceutycznych została firma Olimp Laboratories z Nagawczyny.

 

- Celem konkursu jest promocja firm działających na rynku medycznym i placówek medycznych, które przez swoją działalność i kompetentny personel wpływają na poziom oferowanych produktów oraz usług, czyli ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów oraz klientów - powiedział Robert Składowski, prezes spółki Europa 2000 Consulting, współorganizator konkursu.

 

W tym roku do rywalizacji o złotą, srebrną i brązową statuetkę „Perła Eskulapa” stanęło ponad 70 uczestników. - Jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni, gdyż rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy nominowani do nagrody reprezentowali bardzo wysoki poziom - mówi Joanna Szczygieł, dyrektor marketingu firmy Olimp Laboratories.

 

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie „Pereł Eskulapa” miało miejsce 29 listopada w Hotelu Gromada w Warszawie, podczas Wielkiej Gali Medycyny i Mazowieckiej Przedsiębiorczości. Podczas uroczystości uhonorowano także Bożenę Walter, prezesa Fundacji TVN „nie jesteś sam” oraz Jerzego Owsiaka, prezesa Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Statuetką i Dyplomem Uznania: „za szczególną wrażliwość na ludzkie potrzeby oraz nieocenioną pomoc w ratowaniu życia”.

 

- Złota statuetka „Perła Eskulapa” otrzymana w konkursie „Perły Medycyny” przyczyni się do pozytywnego budowania pozycji naszej firmy na rynku medycznym - podsumowała udział w konkursie Joanna Szczygieł. - Przyznana nagroda to również doskonałe narzędzie kształtujące wizerunek oraz renomę firmy.

 

Konkurs „Perły Medycyny” to wyjątkowe przedsięwzięcie, które co roku gromadził wiele znakomitych zakładów opieki zdrowotnej i firm rynku medycznego. - Są to podmioty, które w swoich codziennych działaniach kierują się profesjonalizmem, rzetelnością oraz odpowiedzialnością dzięki czemu oferują produkty i świadczą usługi na najwyższym poziomie - powiedziała o nagrodzonych Henryka Bochniarz, prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

 

 Rafał Białorucki

statystyka