Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - OLIMP LABORATORIES - CHELA-FERR BIO-COMPLEX® UZYSKAŁ TYTUŁ INNOWACJI ROKU 2008

27-11-2008

Produkt firmy Olimp Laboratories CHELA-FERR BIO-COMPLEX® został doceniony przez kapitułę konkursową, zdobywając tytuł „Innowacja Roku 2008”. Konkurs został zorganizowany przez miesięcznik Forum Biznesu.

 

Konkurs „Innowacja Roku” ma charakter ogólnopolski. Ma na celu promocję idei innowacji poprzez nowoczesne, unikalne i często oryginalne rozwiązania przez firmy. Konkurs przyczynia się także do pobudzania przedsiębiorstw w szukaniu innowacyjnej myśli technologicznej w kierunku swojego rozwoju. Jego zadaniem jest również wyszukanie innowacyjnych wyrobów i technologii, które po ocenie otrzymują certyfikat „Innowacja Roku”. - W tym roku o tytuł „Innowacja Roku 2008” ubiegało się prawie sto firm – mówi Anna Biszowiecka, redaktor naczelna Forum Biznesu.

 

- Większość z nich do oceny w konkursie zgłosiła jeden produkt, technologię, usługę czy też projekt, gdyż innowacja jest pojęciem bardzo szerokim.

 

„Innowacja Roku” jest programem adresowanym do firm, instytucji i organizacji działających na rynku krajowym. Przedmiotem oceny konkursowej kapituły, były zastosowane w praktyce lub wdrażane przedsięwzięcia, rozwiązania, produkty i technologie o charakterze innowacyjnym, nowatorskim, a także w istotny sposób zmodyfikowane.

 

W gronie nagrodzonych finalistów znalazła się także firma Olimp Laboratories z produktem CHELA-FERR BIO-COMPLEX®. - Nasz produkt doskonale pomaga w uzupełnieniu niedoborów żelaza – mówią pracownicy działu technologii firma Olimp Laboratories. - Dodatkowym atutem jest zawarty kwas foliowy oraz witaminy B6, B12 i C. Produkt pokrywa dzienne zapotrzebowanie witaminowe uczestnicząc w procesach powstawania krwi i regulując funkcjonowanie komórek oraz wzrost organizmu.

 

- Uzyskany tytuł „Innowacja Roku 2008” budzi pozytywne skojarzenia u naszych kontrahentów - mówi Joanna Szczygieł, dyrektor działu marketingu firmy Olimp Laboratories. - Podkreśla także nasze zaangażowanie w poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Jest także doskonałą wizytówką dla naszej firmy w działaniach informacyjnych, handlowych i reklamowych. Już wkrótce przy opakowaniach produktu CHELA-FERR BIO-COMPLEX® zagości logo „Innowacja Roku 2008”.

 

 

Rafał Białorucki

statystyka