Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - TIKKURILA Z TYTUŁEM ZŁOTEJ BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2020

16-07-2020

Tikkurila została najlepiej ocenią marką farb dekoracyjnych wewnętrznych wśród działających na polskim rynku firm wykonawczych i otrzymała prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w tej kategorii. W ramach prowadzonego badania branżowego wykonawcy docenili także wysoką jakość produktów do drewna tego producenta i Tikkurila otrzymała równolegle wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii lakiery/impregnaty do drewna.

- Nasze produkty każdego roku znajdują się wśród najbardziej cenionych przez wykonawców produktów wykorzystywanych w branży budowalnej. To uznanie, które cieszy nas szczególnie, gdyż jest wyrazem oceny profesjonalistów, którzy weryfikują jakość dostępnych na rynku produktów w swojej codziennej pracy. Jednocześnie, nasze produkty - zarówno te do malowania ścian, jak i ochrony i dekoracji drewna - mogą być z powodzeniem stosowane przez klientów indywidualnych, którzy decydują się na prowadzenie remontów i renowacji drewna we własnym zakresie. Wysoka jakość, łatwość w aplikacji i bogactwo kolorów stanowią znakomity punkt wyjścia do udanych prac w domu i w ogrodzie – komentuje Marta Chowańczak, Marketing Manager marki Tikkurila.

Tytuł Budowlana Marka Roku jest przyznawany na podstawie wyników badań ankietowych prowadzonych wśród firm budowlanych i wykonawczych w ramach ogólnopolskiego rankingu organizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Ma on na celu wyłonienie najlepszych marek materiałów budowlanych w kraju. Profesjonalni wykonawcy oceniają produkty w ramach kilkudziesięciu kategorii. Wpływ na ocenę mają m.in. częstotliwość stosowania danej marki, jakość produktu oraz stosunek ceny do jakości.

Więcej informacji o produktach marki Tikkurila znajduje się pod adresem: https://tikkurila.pl/

Źródło: Tikkurila Polska S.A.

statystyka