Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - MOTOR SHOW 2017 I NAJNOWSZA KOLEKCJA MOTOCYKLI, SKUTERÓW, E-BIKES i POJAZDÓW ROMET MOTORS 2017

12-04-2017

Motor Show w Poznaniu to jedna z największych tego typu imprez w Europie i bez wątpienia największe motoryzacyjne targi w Polsce. W tym roku najnowsze kolekcje obejrzało ponad 135 tysięcy fanów motoryzacji.

Branża motocyklowa mocno skupiła się na nowościach i te skoncentrowały uwagę klientów przymierzających się do zakupu. W kolekcji Rometa przygotowanej na sezon 2017 nowości znalazły się w każdej kategorii. W serii Adventure/ Enduro propozycja jest szeroka i idealnie dobrana do potrzeb polskiego rynku: od uterenowionych, uniwersalnych pojazdów po pełnoprawne maszyny wyprawowe ADV 400, ADV 250, ADV 125FIpro czy enduro/supermoto CRS FI 125. W grupie modeli klasycznych i retro zwracającymi uwagę rynku w tym sezonie są: Romet Classic 400, Scrambler, czy Classic Cafe Racer, za którym przechodząc nie można się nie obejrzeć. Wrażenie robi oferta 125-tek, standardowo wszystkie wyposażone w elektroniczny wtrysk paliwa i system CBS, a wśród nowości w tej grupie aspirujący z powodzeniem do miana zdobywcy miasta Z-One R i Division, który jest zupełnie nowym motocyklem o nowoczesnej, agresywnej linii , propozycja dla młodych motocyklistów o sportowym zacięciu. Dużym zainteresowaniem na targach cieszyły się e-bikes. Motoryzacyjna atmosfera, nowości i nadchodzący sezon, sprawiły, że był to niepowtarzalny weekend. Zapraszamy do obejrzenia relacji z targów.

Źródło: strona internetowa www.arkus.com.pl

statystyka