Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - FIRMA MATEO UHONOROWANA TYTUŁEM - WZOROWA FIRMA

25-04-2017

Tytuł „Wzorowej Firmy” otrzymała dębicka firma MATEO w ogólnopolskim plebiscycie, którego celem jest podziękowanie i docenienie wieloletniego wysiłku całego szeregu osób: od właścicieli, poprzez menadżerów, dyrektorów, pracowników, aż do konsumentów - dzięki którym, większość przedsiębiorstw w Polsce stale się rozwija, poszerzając swoja ofertę.

Jak zaznacza Artur Świtoń - dyrektor konkursu - nagroda to docenienie wielu aspektów w danej firmie - „Zdecydowaliśmy się nagradzać najlepsze przedsiębiorstwa w Polsce, ponieważ dzięki nim nasz kraj dołączył do grona najlepiej rozwijających się gospodarczo państw Unii Europejskiej. Przyświeca nam idea Ucz się od najlepszych - to właśnie takie firmy mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu: od budownictwa, przez transport, farmację, przemysł odzieżowy, ekologię i finanse aż do edukacji”.

Tytuł „Wzorowa Firma” to także godny podkreślenia symbol sukcesu działających w Polsce przedsiębiorstw, które w wielu wypadkach zmodernizowały park maszynowy i uzyskały dostęp do najnowszych technologii dzięki prawidłowemu wykorzystaniu środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej

Odbierając wyróżnienie - właściciel firmy - Stanisław Cabaj, podziękował pracownikom, wskazując, że to m.in. sukces każdego z osobna - „To wyróżnienie przyjmuje z pełnym zadowoleniem i przekonaniem, że każdy z pracowników na nie zasłużył. Przy tej okazji, taz jeszcze dziękuje za każdy wkład, za poświęcenie, za angażowanie się w wykonywanie swoich obowiązków. Ta nagroda jest także Wasza.” - wskazał Stanisław Cabaj.

Firma Mateo w swoim portfolio posiada ponad 60 własnych produktów, które zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach nie tylko lokalnych, ale także regionalnych - to m.in. kartacze z mięsem, pierogi z nadzieniem jabłkowym z serem i szpinakiem oraz wprowadzone w ostatnim okresie na rynek owoce mrożone - truskawka, malina ekstra, borówka amerykańska, jagoda czarna, jeżyna oraz wiśnia bez pestek.

Źródło: www.mateodebica.com.pl

statystyka