Z CYKLU "ŻYCIE NASZYCH FIRM" - MATEO UHONOROWANA TYTUŁEM „WIARYGODNA FIRMA” I „LIDER WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO” ZA 2016 ROK

05-01-2017

W grudniu 2016 roku w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”, której organizatorem jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Rzeszowie, a nad którą patronat sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego. W tym dniu przedstawiciele organizatorów Stanisław Kruczek - Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego - wraz z Mieczysławem Łagowskim - Prezesem Izby Przemysłowo-Handlowej - wręczyli 41. firmom „Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”, a 9. najlepszych firm zostało uhonorowanych tytułem „Lider Województwa Podkarpackiego”.

Decyzją kapituły plebiscytu, firma MATEO za swoją działalność w 2016 roku, kolejny raz została wyróżniona w tym plebiscycie i otrzymała tytuły „Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”, otrzymując stosowny grawer i odznakę oraz „Lider Województwa podkarpackiego”, otrzymując rubinową kulę, jako symbol przyznania tego tytułu już po raz czwarty. Komentując otrzymany tytuł Stanisław Cabaj - właściciel firmy - wskazał najważniejsze elementy, dzięki którym firma buduję swoją pozycję na rynku - „Nasza firma nie boi się wyzwań, umie dostrzec potrzeby rynku i reagować na zmiany, a nawet wyprzedzać je o krok. W swojej działalności musi kierować się pełną uczciwością i dotrzymywać ustalonych wspólnie z partnerami biznesowymi reguł. Tą dewizę przestrzegamy od początku działalności, a to przynosi wymierne korzyści m.in. w tym, że nasze produkty zdobywają rynek nie tylko lokalny, krajowy czy europejski, ale także światowy, a w ślad za tym, możemy się rozwijać, inwestować i zatrudniać kolejnych pracowników”.

Tytuł „Wiarygodna Firma” to swego rodzaju rękojmia wiarygodności firmy biorącej udział w różnego rodzaju przetargach czy też w oczach partnerów biznesowych - „Lider Województwa Podkarpackiego” to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które posiadają najlepsze wyniki finansowe oraz osiągnięcia w aktywnej walce z bezrobociem. Stanisław Cabaj odbierając wyróżnianie, wskazał także na tych, którzy przyczynili się do tego tytułu - „Dużą rolę w otrzymanym wyróżnieniu odegrała cała kadra Mateo, której serdecznie dziękuje za wkład w 2016 roku w rozwój naszej firmy. W szczególności dziękuje im, za bardzo trudny do uzyskania certyfikat BRC, który związany jest z bezpieczeństwem żywności, dzięki któremu będziemy mogli zaistnieć na różnych rynkach wśród nowych partnerów biznesowych”.

Firma MATEO funkcjonuje od 1993 roku nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowacji, Węgrzech czy też Czechach - występuje pod własnymi markami: Mateo, Morsburger i Zielony ogród. Priorytetowymi produktami firmy są m.in.: kartacze z mięsem; pyzy ziemniaczane i z mięsem; kluski śląskie; uszka z mięsem, z grzybami, z kapusta; pierogi z kapustą i grzybami, z mięsem, ruskie, z jagodami; zapiekanki z pieczarkami; krokiety z kapustą i mięsem i wiele innych.

Źródło: www.mateodebica.com.pl

statystyka