RUSZYŁA AKCJA "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - WSPIERAMY DĘBICKI DOM DZIECKA - WAKACJE MARZEŃ"

18-06-2007

Z dniem 15-go czerwca, ruszyła akcja organizowana przez Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, której głównym celem jest pomoc wychowankom dębickiego Domu Dziecka w organizacji wakacyjnego wyjazdu do Czorsztyna. Wsparciem akcji zainteresowali się dębiccy przedsiębiorcy, którzy zadeklarowali pomoc finansową i materialną na rzecz Wakacji Marzeń".

 


 

Główna idea akcji to zbieranie paragonów fiskalnych w okresie od 15-go czerwca do 15-go lipca w sklepach, które przystąpiły do akcji. Właściciel sklepu 2% kwoty z każdego paragonu, przekaże na dębicki Dom Dziecka. Dodatkowo na rzecz akcji utworzone zostało konto bankowe, na które można wpłacać dowolne kwoty, a które zostaną w 100% przeznaczone na wyjazd do Czorsztyna "Specjalne konto, które utworzyliśmy to reakcja na rozmowy z dębickimi przedsiębiorcami, którzy nie prowadzą sprzedaży fiskalnej, bądź prowadzą sprzedaż hurtową. Po usłyszeniu o idei akcji, zadeklarowali oni przekazanie kwot finansowych, na specjalnie podane konto" - informuje Zbigniew Nosal - Prezes Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu.

Z mocnym zainteresowaniem do akcji przystąpił sklep spożywczy INTERMARCHE znajdujący się w Dębicy na ulicy Konarskiego oraz apteka MELISA znajdująca się na ulicy Kolejowej. W obydwu miejscach już znajdują się urny, do których można wrzucać paragony fiskalne, z których 2% kwoty przekazane zostanie na "Wakacje marzeń".

Pomoc materialną, poprzez przekazanie artykułów spożywczych oraz przemysłowo-chemicznych związanych z wyjazdem do Czorsztyna zadeklarowały hipermarkety: Carefour oraz Kaufland. Przyjacielami Dębickiego Domu Dziecka 2007 okazali się również członkowie Dębickiego Klubu Biznesu: Arkus & Romet Group Sp. z o.o., DARCO Sp. z o.o., Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o., P.B.U. HAND - BUD Sp. z o.o., F.H.U. KOGRAKO K.G.K. Kozak Sp. j., Olimp Laboratories Sp. z o.o., Omega Group Sp. z o.o., Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Prografix Sp. z o.o., Zakłady Mechaniczne RUFUS Sp. z o.o., SURET Sp. z o.o., Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A., Trans Południe Sp. z o.o., Ventor Sp. z o.o. oraz firmy Frasses Bar, PEX-POL sp. j.

Zachęcając raz jeszcze na zakupy do sklepów partnerskich podajemy numer konta, na który można dokonać dowolnej wpłaty z dopiskiem "Wakacje Marzeń" : 85 8642 1139 2013 3906 4363 0002. Wpłat może dokonać nie tylko przedsiębiorca, ale również każdy mieszkaniec Dębicy, któremu los dzieci już skrzywdzonych przez życie nie jest obojętny. Czasami wystarczy niewiele, aby sprawić komuś radość i spełnić jego marzenie.

Grantodawca akcji: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności - program "Działaj lokalnie", patronat honorowy akcji: Burmistrz Miasta Dębica - Paweł Wolicki, partnerzy akcji: Hufiec ZHP Dębica im. Szarych Szeregów, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, patronat medialny akcji: Gazeta Codzienna NOWINY, Obserwator Lokalny, Gazeta Krakowska, www.e-debica.pl. www.debica.org.pl, www.miasto.debica.pl

statystyka