Wszystkie

PODATEK VAT - BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA WŁAŚCICIELI I PRACOWNIKÓW DĘBICKICH PRZEDSIĘBIORSTW

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu wspólnie z Biurem Współpracy z Przedsiębiorcą działającym przy Urzędzie Miejskim w Dębicy oraz Urzędem Skarbowym w Dębicy organizuje bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników firm z powiatu dębickiego.

PRAWO PRACY - BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA WŁAŚCICIELI I PRACOWNIKÓW DĘBICKICH PRZEDSIĘBIORSTW

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, wspólnie z Biurem Współpracy z Przedsiębiorcą działającym przy Urzędzie Miejskim w Dębicy, zapraszają na bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników firm z powiatu dębickiego.

KONFERENCJA INAUGURUJĄCA PROJEKT SKIEROWANY W STRONĘ EMIGRANTÓW

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu pozyskało kolejną kwotę 83.000 PLN na realizację projektu skierowanego do osób chcących emigrować lub też z emigracji zarobkowej powrócić. W dniu 10-go czerwca odbędzie się konferencja inaugurująca projekt.

ANGIELSKI I INFORMATYKA NADAL W MODZIE - BEZPŁATNE KURSY DLA OSÓB PRACUJĄCYCH 45+

Ponad 60 osób z powiatu dębickiego w wieku 45+ zapisało się na bezpłatny kurs języka angielskiego połączony z kursem obsługi komputera.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - NOWE CENTRA LOGISTYCZNE TRANS POŁUDNIE S.A.

Swoje początki firma datuje na 1993 rok - zatrudnionych niecałych 10 osób. Jak w każdej małej firmie, był to trudny okres rozwoju, ale dobre zarządzanie i inwestycje spowodowały, że w tej chwili w firmie zatrudnionych jest ponad 500 osób...

II DNI KARIERY W POWIECIE DĘBICKIM ZAKOŃCZONE

W dniach 14 i 15 marca 2008 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy odbyły się II Dni Kariery w powiecie dębickim. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Dębicy - Wydział Edukacji, Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji...
15-03-2008Wydarzenia

BEZPŁATNE KURSY NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO I PODSTAW KOMPUTERA DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W WIEKU 45+

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu jako partner projektu w powiecie dębickim "Aktywizacja zawodowa pracowników Podkarpacia szansą na europejskim rynku pracy", którego realizatorem jest Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I z Krakowa zaprasza...

BEZPŁATNE KURSY SZKOLENIOWE DLA BEZROBOTNYCH KOBIET Z POWIATU DĘBICKIEGO

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu zaprasza bezrobotne kobiety z powiatu dębickiego do udziału w projekcie pt. "Nowe kwalifikacje szansą dla bezrobotnych kobiet na powrót do pracy".

DNI KARIERY 2008

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza do udziału w Dniach Kariery, które odbędą się 14 - 15 marca 2008 r. (piątek, sobota) w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy.
28-02-2008Wydarzenia

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA WŁAŚCICIELI I PRACOWNIKÓW DĘBICKICH PRZEDSIĘBIORSTW Z ZAKRESU PRAWA PRACY

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu w imieniu organizatora - Biura Współpracy z Przedsiębiorcą działającego przy Urzędzie Miejskim w Dębicy - serdecznie zaprasza właścicieli i pracowników dębickich przedsiębiorstw na bezpłatne szkolenie...
statystyka