Wszystkie

STYPENDIA W RAMACH PROGRAMU "MOJE STYPENDIUM 2008" - PRZYZNANE

Sześcioosobowa komisja stypendialna w dniu 30 września 2008 roku dokonała wyboru studentów powiatu dębickiego, którzy od października 2008 do czerwca 2009 roku otrzymywać będą po 380 zł miesięcznie w ramach programu "Moje stypendium 2008"...

Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - DNI OTWARTYCH DRZWI W FIRMIE TRANS-POŁUDNIE S.A.

Firma TRANS-POŁUDNIE S.A. kolejny już raz zorganizowała imprezę skierowaną do mieszkańców Podgrodzia i okolic - miejscowości, w której zlokalizowana jest siedziba główna firmy.

BEZPŁATNA KONFERENCJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW POWIATU DĘBICKIEGO - DOTACJE W RAMACH RPO WP - ZAKOŃCZONA

Ponad 50 przedsiębiorców wzięło udział w konferencji „Dotacje inwestycyjne dla przedsiębiorców powiatu dębickiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013".

STOWARZYSZENIE DĘBICKI KLUB BIZNESU UCZESTNIKIEM MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu wspólnie z Gminą Miasta Dębica, Miastem Mielec oraz Mielecką Agencją Rozwoju Regionalnego zostało uczestnikiem międzynarodowego projektu...

BEZPŁATNY KURS SZKOLENIOWY DLA OSÓB PRAGNĄCYCH ROZPOCZĄĆ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

„Program edukacji i partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju Doliny Wisłoki” to propozycja Centrum Przedsiębiorczości Fundacji EDUCARE ET SERVIRE, we współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi.

STYPENDIA DLA STUDENTÓW Z POWIATU DĘBICKIEGO W RAMACH PROJEKTU "MOJE STYPENDIUM 2008" - EDYCJA II

Po 380 zł miesięcznie przez 9 miesięcy otrzymają studenci, którzy wezmą udział w II edycji konkursu stypendialnego organizowanego w ramach projektu: "Moje stypendium 2008".

BEZPŁATNA KONFERENCJA O MOŻLIWOŚCIACH POZYSKANIA DOTACJI INWESTYCYJNEJ, SKIEROWANA DO PRZEDSIĘBIORCÓW POWIATU DĘBICKIEGO

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu wraz z partnerami - Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym oraz Gminą Miasta Dębica - serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w konferencji: "Dotacje inwestycyjne dla przedsiębiorców powiatu dębickiego w ramach..."

MOBILNE LABORATORIUM KOMPUTEROWE ROZPOCZĘŁO SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

Uroczystą konferencją w dniu 7-go sierpnia 2008 roku, podsumowującą dotychczasową działalność Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu wspólnie z partnerami, otworzono Mobilne Laboratorium Komputerowe.

Z CYKLU "Z ŻYCIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH" - SIÓDMA EDYCJA PROGRAMU STYPENDIALNEGO FUNDACJI "TWOJA SZANSA" ZAKOŃCZONA

Zakończyła się kolejna edycja programu stypendialnego ogłoszonego przez Fundację „Twoja Szansa” powołaną przez Fabrykę Farb i Lakierów SNIEŻKA S.A. Stypendium przyznawane jest w dwóch podstawowych formach jako stypendium naukowo - socjalne oraz...

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI II - SZKOLENIA ZAWODOWE, INFORMATYCZNE I JĘZYKOWE DLA OSÓB POWYŻEJ 45 ROKU ŻYCIA

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w szkoleniach informatycznych i językowych, które odbywać się będą w Dębicy. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie kursu z programu Microsoft Excel oraz angielskiego.
statystyka