Wszystkie

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - OLIMP LABORATORIES - NAGRODA „PERŁY MEDYCYNY 2008”

Już po raz drugi kapituła Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego „Perły Medycyny” nagrodziła najlepsze zakłady opieki zdrowotnej i firmy działające na rynku medycznym. Nagrodzonym została firma Olimp Laboratories z Nagawczyny

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - OLIMP LABORATORIES - CHELA-FERR BIO-COMPLEX® UZYSKAŁ TYTUŁ INNOWACJI ROKU 2008

Produkt firmy Olimp Laboratories CHELA-FERR BIO-COMPLEX® został doceniony przez kapitułę konkursową, zdobywając tytuł „Innowacja Roku 2008”. Konkurs został zorganizowany przez miesięcznik Forum Biznesu.

STREFA DOBREJ PRACY

Wywiad z Małgorzatą Dąbrowską - menedżerem sprzedaży w firmie Commercial Union Sp. z o.o.

I FORUM GOSPODARCZE PRZEDSIĘBIORCÓW POWIATU DĘBICKIEGO

Ponad 90 osób wzięło udział w I Forum Gospodarczym Przedsiębiorców Powiatu Dębickiego w dniach 14-15 listopada 2008 roku w Krynicy Zdrój. Celem tego przedsięwzięcia była prezentacja profili działalności firm oraz integracja środowiska biznesowego.

II DĘBICKIE TARGI PRACY, EDUKACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Organizatorzy II Dębickich Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości - Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu oraz Urząd Miejski w Dębicy - serdecznie zapraszają w czwartek 20 listopada 2008 roku do udziału w przedsięwzięciu.

KURS OBSŁUGI KASY FISKALNEJ I KURS DLA WYCHOWAWCÓW KOLONII, OBOZÓW I ZIMOWISK

Ośrodek Szkolenia Zawodowego z Rzeszowa i Młodzieżowe Biuro Pracy w Dębicy organizują szkolenia z zakresu: obsługi kasy fiskalnej oraz Kurs dla wychowawców kolonii, obozów i zimowisk

WYKORZYSTANIE NOWYCH TECHNOLOGII DO POSZUKIWANIA PRACY - CYKL BEZPŁATNYCH KURSÓW DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu rozpoczęło cykl kursów szkoleniowych skierowanych do osób bezrobotnych w wykorzystaniu nowych technologii do poszukiwania pracy. W sumie do końca grudnia zaplanowano 8 kursów w których przeszkolonych zostanie 80 osób.

II DĘBICKIE TARGI PRACY, EDUKACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu serdecznie zaprasza wystawców tj. przedsiębiorców, jednostki oświatowe, placówki szkoleniowe, instytucje otoczenia biznesu do bezpłatnego udziału w „II Dębickich Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości".

BEZPŁATNE SZKOLENIA BUDOWLANE DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU DĘBICKIEGO W RAMACH PROJEKTU "ZBUDUJ WŁASNĄ KARIERĘ"

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu zaprasza na bezpłatne kursy szkoleniowe osoby pozostające bez zatrudnienia w wieku od 18-34 w zawodach: posadzkarz/glazurnik, tynkarz/murarz, malarz budowlany, technolog robót wykończeniowych.

DĘBICKIE FIRMY PODKARPACKIMI PRACODAWCAMI RÓWNYCH SZANS

29 września w Sędziszowie Małopolskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt „PODKARPACKI PRACODAWCA RÓWNYCH SZANS” podczas której wręczono również statuetki i wyróżnienia dla firm stosujących zasadę równości płci w swojej codziennej działalności.
01-10-2008Wydarzenia
statystyka