Wszystkie

JAK SKUTECZNIE POSZUKIWAĆ PRACĘ ? CYKL BEZPŁATNYCH KURSÓW DLA POSZUKUJĄCYCH PRACĘ

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu zaprasza osoby bezrobotne lub kończące edukację w tym roku na bezpłatne szkolenie - Jak skutecznie poszukiwać pracę ? Do końca stycznia 2009 roku odbędzie się jeszcze 5 spotkań.

MIASTOOPON.PL - NOWY SKLEP Z OPONAMI

Trans Południe S.A., czołowy polski dostawca rozwiązań logistycznych uruchomił internetowy sklep z oponami Miastoopon.pl. W szerokiej ofercie Miastoopon.pl znajdują się opony ciężarowe, dostawcze, opony do samochodów osobowych oraz akcesoria motoryzacyjne
09-01-2009Inwestycyjne

CZAS PODSUMOWAŃ, CZAS PLANÓW - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !

Miniony 2008 rok, to rok, który przyniósł wielu z nas, zarówno zadowolenie w działaniach biznesowych, jak również rozczarowanie spowodowane kryzysem gospodarczym na świecie i w Europie.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - VERSO TECHNOLOGIES - ZDOBYWCA III MIEJSCA W RANKINGU NAJBARDZIEJ INNOWACYJNYCH FIRM W POLSCE

Ponad 300 firm wzięło udział w tegorocznym rankingu na najbardziej innowacyjną firmę w Polsce w 2008 roku. Plebiscyt trwał od czerwca 2008 roku - w kategorii mikroprzedsiębiorstwo III miejsce zdobyła firma Verso Technologies Sp. z o.o. z Dębicy.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - OLIMP LABORATORIES - KOLARSKA MISTRZYNI POLSKI Z WIZYTĄ W FIRMIE

Karolina Kozela mistrzyni Polski juniorów w kolarstwie MTB z 2007 roku oraz wicemistrzyni Polski MTB i Akademicka Mistrzyni Polski z 2008 roku gościła w Nagawczynie w firmie Olimp Laboratories, gdzie degustowała nowe napoje funkcjonalne marki Go For It.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - DARCO SP. Z O.O. - PODWÓJNIE NAGRODZONA W KONKURSIE „KRAJOWI LIDERZY INNOWACJ”

Firma Darco Sp. z o.o. w kategorii firm średnich oraz jej produkt - Turbowent hybrydowy zostały uhonorowane wyróżnieniem "Innowacyjnej firmy" i "Innowacyjnego produktu" w ramach edycji regionalnej konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji”.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - P.H.U. „MATEO” - ZWYCIĘZCĄ PLEBISCYTU NA NAJLEPSZY PRODUKT SPOŻYWCZY PODKARPACKIEGO 2008

Dębicka firma Mateo otrzymała dyplom laureata i tytuł „Najlepszy Produkt Spożywczy Podkarpackiego 2008" w corocznym plebiscycie - „Smaczne bo Podkarpackie”. Nagrodę otrzymał produkt „Pyzy z mięsem”.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - ŚNIEŻKA S.A. - SOLIDNY FILAR POLSKIEGO RYNKU

W rankingu firm - liderów regionalnego biznesu (po raz piaty przygotował go dziennik „Puls Biznesu"), Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A zwyciężyła w swoim regionie, zdobywając tytuł Filara Polskiej Gospodarki 2008 roku.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - OLIMP LABORATORIES - PRODUKTY OLIMPU PODBIJAJĄ SKANDYNAWIĘ

Szwedzkie miasto Goteborg, gościło miłośników fitness, kulturystyki oraz sportów siłowych, podczas targów „Fitness Festivalen”. Wśród wystawiających się nie zabrakło firmy oraz produktów Olimp Laboratories.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - „WODOCIĄGI DĘBICKIE” SP. Z O.O. LIDEREM WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

28-go listopada w Filharmonii Rzeszowskiej odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały wyróżnienia „Lidera Województwa Podkarpackiego” oraz certyfikaty „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”.
statystyka