Wszystkie

SZKOLENIE DLA MIESZKAŃCÓW POW. DĘBICKIEGO: „WYCHOWAWCY PLACÓWEK WYPOCZYNKU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ"

Młodzieżowe Biuro Pracy w Dębicy i Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Rzeszowie zaprasza na: „Szkolenie dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej”.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - ŚNIEŻKA S.A. - KLEJNOT POLSKIEGO RYNKU

FFiL Śnieżka SA zdobyła wyróżnienie w kategorii „Perły Duże” w VI edycji rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Ranking powstaje dzięki anglojęzycznemu miesięcznikowi gospodarczemu „Polish Market"...

KURS KOMPUTEROWY Z PAKIETU MICROSOFT OFFICE 2007

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu organizuje kurs komputerowy z obsługi programów Microsoft Office 2007. Szkolenia odbywać się będą w centrum Dębicy w godzinach popołudniowych.

PROFESJONALNY KURS STYLISTKI PAZNOKCI

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu wspólnie z firmą „Świat Paznokci” - Marzena Kuźniar, zaprasza do udziału w kursach pozwalających na zdobycie zawodu Stylistki Paznokci. Realizacja kursu przewidziana jest na luty lub marzec 2009 roku.

JĘZYKOWE I KOMPUTEROWE KURSY SZKOLENIOWE ZAKOŃCZONE + VIDEOREPORTAŻ

Uroczystym wręczeniem certyfikatów zakończono ponad 10-miesięczny kurs języka angielskiego i podstaw obsługi komputera, skierowanych do osób z powiatu dębickiego, 45+. W całym przedsięwzięciu udział wzięło ponad 80 osób...

SZKOLENIE DLA MIESZKAŃCÓW POW. DĘBICKIEGO: „ZAŁOŻENIE I PROWADZENIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

Firma szkoleniowo-doradcza „Agara” zaprasza mieszkańców powiatu dębickiego na szkolenie: „Założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej - ABC Przedsiębiorczości”. Start szkolenia planowany jest na miesiąc luty/marzec 2009.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - OLIMP LABORATORIES SP. Z O.O. - MISTRZ ŚWIATA W KULTURYSTCE ODWIEDZIŁ OLIMP

Piotr Głuchowski, wielokrotny Mistrz Polski oraz Mistrz Świata i Europy w kulturystyce przebywał w firmie Olimp Laboratories. Do Nagawczyny sprowadziły Mistrza nowatorskie rozwiązania w kwestii suplementacji i odżywiania...

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - TRANS POŁUDNIE S.A. - PREZES FIRMY MAREK PIJAR LAUREATEM NAGRODY - „USKRZYDLONY 2008”

W dniu 16 stycznia 2009 roku, Marek Pijar prezes zarządu Trans Południe S.A. decyzją Wysokiej Kapituły Nagrody Uskrzydlony, został laureatem nagrody „Uskrzydlony” za rok 2008 w kategorii Firmy Kreujące Rozwój Małopolski i Podkarpacia.

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A. - OPONY DĘBICA ZWYCIĘZCĄ RANKINGU „PRODUKT ROKU 2008”

Opony wytwarzane przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. po raz kolejny okazały się najlepszym produktem w dorocznym rankingu czytelników pisma „Reader’s Digest”. W ankiecie miesięcznika opony z Dębicy zwyciężyły w kategorii „Opony samochodowe”...

Z CYKLU „ŻYCIE NASZYCH FIRM” - PODKARPACKI BANK SPÓŁDZIELCZY "LIDEREM POLSKIEGO BIZNESU"

10 stycznia 2009 r. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XVIII edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. Złotą Statuetką został uhonorowany Podkarpacki Bank Spółdzielczy oraz Prezes Lesław Wojtas.
statystyka