Z CYKLU "SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU" - ŚNIEŻKA S.A. - WYNIKI KONKURSU "KOLOROWE BOISKA... CZYLI SZKOLNA I LIGA"

19-06-2009

Kolejne boisko przyznane!


Wyniki trzeciej edycja konkursu „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”


Trzecia edycja programu społecznego organizowanego przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka S.A. dobiegła końca. Pierwsze miejsce i profesjonalne boisko sportowe zdobyła Publiczna Szkoła Podstawowa w Ogardach (woj. lubuskie). Szkoły, które stanęły na drugim i trzecim stopniu podium, otrzymają produkty FFiL Śnieżka do odnowienia szkolnych sal, a wyróżniona szkoła z Dobrzycy – przenośne, pełnowymiarowe bramki piłkarskie od firmy Tamex Obiekty Sportowe S.A., tegorocznego partnera programu.


W tym roku, dzieci z małych miejscowości w całej Polsce nadesłały 55 prac! Sześcioosobowe jury oceniało projekty w czterech kategoriach: pomysł, zaangażowanie (praca zespołowa), wrażenie artystyczne oraz jakość wykonania. Dzieci nadesłały projekty pomysłowe, barwne, świetnie wykonane niejednokrotnie świadczące o tym, że ich przygotowanie pochłonęło wiele zespołowego czasu i wysiłku - mówi sekretarz jury, Tatiana Mindewicz-Puacz z realizującej program agencji Task Force Consulting.
 

Pośród tegorocznych laureatów znaleźli się – obok zwycięzcy - również: zdobywca drugiego miejsca i zarazem wyróżnienia od autorki programu, Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Wajsówny w Chechle (woj. łódzkie) i – zajmująca trzecią pozycję - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Borze Zajacińskim (woj. śląskie). Część uczestników otrzymała specjalne wyróżnienia: od kuratorium - Szkoła Podstawowa w Piskach (woj. mazowieckie), od plastyków - Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w Proszeniu (woj. łódzkie), a także – doceniona poprzez specjalne wyróżnienie głównego organizatora FFiL Śnieżka S.A. - Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Szóstce (woj. lubelskie).


Wszystko wskazuje na to, że za rok FFiL Śnieżka zdecyduje się uruchomić kolejną edycję, do której ponowie zaprosi dzieci z całej Polski. Warto pamiętać, że - choć jest tylko jedna nagroda główna - zwycięskie brawa należą się wszystkim dzieciakom, które przystąpiły do konkursu. Ich wspaniale prace można do końca lipca oglądać w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

 

Źródło: www.sniezka.pl

statystyka