Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - TIKKURILA LODODISCO RED CARPET - TAKIEJ IMPREZY W DĘBICY JESZCZE NIE BYŁO!

02-11-2017

Czerwony to jeden z bardziej żywych i intensywnych kolorów. Słabsze odcienie czerwieni symbolizują radość, miłość i pasję, ciemniejsze kojarzą się z siłą i przywództwem. Ale od minionego piątku w Dębicy kolor czerwony przywodzi na myśl jeszcze jedno – kolejną edycję wyjątkowego wydarzenia Tikkurila Lododisco Red Carpet.

Takiej imprezy w Dębicy jeszcze nie było! Tym razem muzyczno-świetlna zabawa z Tikkurila nawiązała do klimatu gali filmowej. Były więc czerwony dywan, wyśmienita oprawa świetlna, efekty video oraz muzyka filmowa, wytworne muszki dla panów i szykowne szale boa dla pań. Imprezę poprowadził elegancki konferansjer, a wszystko to w świetle reflektorów TV i fleszy paparazzi. Na najlepiej przebranych gości wieczoru czekały statuetki – niczym Oskary na prawdziwej hollywoodzkiej gali - oraz wejściówki do kina Kosmos ufundowane przez firmę Tikkurila. Nie zabrakło też poczęstunku w formie popcornu. Edycja Red Carpet przyciągnęła na dębickie lodowisko ponad 730 osób z Dębicy, Ropczyc, Jasła, Rzeszowa, Mielca, Tarnowa oraz Krakowa.

„Tikkurila Lododisco to połączenie łyżwiarskiej pasji z muzyką i kolorem. Cieszymy się bardzo, że taka formuła naszego wydarzenia odpowiada mieszkańcom Dębicy i okolicznych miejscowości i że tak licznie uczestniczą oni w kolejnych edycjach” – mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR Tikkurila. „Korzystając z okazji chciałabym gorąco podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w Tikkurila Lododisco Red Carpet, za wspaniałą zabawę, a tych którzy nie mogli być z nami w piątek, zapraszam na kolejną Mikołajkową odsłonę, która odbędzie się już 1 grudnia” – dodaje Magdalena Olszewska.

„Cieszy mnie bardzo duże zainteresowanie organizowanymi dyskotekami co świadczy, że młodzież oczekuje takiej formy spędzania wolnego czasu. Miłym zaskoczeniem jest kultura z jaką młodzi ludzie i inni uczestnicy bawią się w rytm muzyki. Na lodzie swoje miejsce znajdują maluszki z rodzicami, młodzież oraz osoby dorosłe, gdzie w miłej atmosferze wszyscy się integrują. Takie ogromne zainteresowanie ze strony mieszkańców motywuje do poszukiwania pomysłów na inne atrakcje” – mówi Marta Pawełko, Dyrektor MOSiR Dębica.

Kolejne edycje Tikkurila Lododisco:
- Mikołajki na łyżwach (1 grudnia 2017)
- Hawajskie klimaty (26 stycznia 2018).

Źródło: informacja prasowa TIKKURILA POLSKA S.A.

statystyka