Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - POCZTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, CZYLI PRZEDŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE Z TIKKURILA

04-12-2017

Kolorowe, rysowane, wyklejane… Ozdobione cekinami, piórkami, brokatami… Z choinką, z bałwankiem, z Mikołajem... Takie właśnie były kartki świąteczne wykonywane przez młodych uczestników kolejnych warsztatów plastycznych z Tikkurila, które odbyły się w minioną sobotę w Galerii Raj.

W tym roku przedświąteczne warsztaty z firmą Tikkurila odbywają się pod nazwą „Poczta Świętego Mikołaja”.

„W ostatnich latach tradycyjne kartki świąteczne tracą na znaczeniu i coraz częściej zastępowane są przez wysyłane w pośpiechu emaile lub smsy z życzeniami” – mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR Tikkurila. „Postanowiliśmy spróbować przywrócić wartość życzeń „pisanych ręcznie” i wysyłanych droga tradycyjną. Dlatego podczas tegorocznych warsztatów zapraszamy do wspólnego przygotowywania z firmą Tikkurila świątecznych kartek z życzeniami. Na naszym stoisku czekają wszystkie niezbędne materiały; uczestnicy warsztatów otrzymują także koperty i znaczki, mogą też od razu na miejscu wrzucić list do skrzynki Poczty Polskiej, która przyjęła nasze zaproszenie i została partnerem tej edycji warsztatów” – dodaje Magdalena Olszewska.

Podczas warsztatów z Tikkurila nie mogło także zabraknąć tradycyjnego już dekorowania bombek i zawieszek świątecznych pod nazwą „Bombki (i nie tylko) jak malowane”. Wspólne przedświąteczne malowanie cieszy się niegasnącym powodzeniem uczestników warsztatów w każdym przedziale wiekowym.

Zainaugurowane w sobotę warsztaty będą kontynuowane w Galerii Raj w Dębicy w przedświąteczny weekend, tj. 15, 16 i 17 grudnia 2017 r.

Żródło: informacja prasowa TIKKURILA POLSKA S.A.

statystyka