Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - TIKKURILA LODODISCO - MIKOŁAJKI NA LODZIE

06-12-2017

To nie był Święty Mikołaj do jakiego przywykliśmy... Sanie zaparkowane w Laponii, renifery śmigające po tafli lodowiska, a i sam Mikołaj, który zazwyczaj ma problem z przeciśnięciem się przez komin, wyglądał na miłośnika sportu, a zwłaszcza ślizgania na łyżwach...

Takie rzeczy mogły się dziać tylko na dębickim lodowisku podczas kolejnej odsłony Tikkurila Lododisco. Tym razem wszystkich amatorów dobrej zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu firma Tikkurila zaprosiła na „Mikołajki na lodzie”. Specjalnie dobrana muzyka, oprawa świetlna i dekoracje przeniosły uczestników w kolorowy, ciepły, przedświąteczny klimat.

W przerwach od ślizgania Mikołaj uważnie wysłuchiwał wszystkich życzeń, z pomocą elfów rozdawał świąteczne upominki, pachnące pierniczki i krówki, a najgrzeczniejszym wręczał specjalnie przygotowane niespodzianki.

Po raz kolejny pobity został rekord frekwencji – taflę dębickiego lodowiska odwiedziło ponad 830 osób, w tym także mieszkańcy wielu odległych miast, jak Kraków czy Przemyśl, którzy do Dębicy przyjechali specjalnie na „Tikkurila Lododisco”.

„Tym razem otoczyła nas Mikołajkowa czerwień, która - mamy nadzieję - rozgrzała uczestników Tikkurila Lododisco nie tylko w ten piątkowy wieczór, ale i na nadchodzące, coraz chłodniejsze grudniowe dni” – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila. „Korzystając z okazji, w imieniu organizatorów życzę wszystkim wspaniałych, ciepłych, rodzinnych Świąt i mnóstwa prezentów od Świętego Mikołaja” – dodaje Magdalena Olszewska.

Firma Tikkurila Polska SA, MOSiR Dębica oraz Burmistrz Miasta Dębica dziękują wszystkim za wspaniałą zabawę i już dziś zapraszają na kolejną odsłonę Tikkurila Lododisco – „Hawajskie klimaty”, która odbędzie się 26 stycznia 2018.

Źródło: informacja prasowa TIKKURILA POLSKA S.A.

statystyka