Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - WARSZTATY SŁOWEM MALOWANE Z TIKKURILA

26-10-2017

Masz w sobie moc! Z uśmiechem Ci do twarzy! Kochaj mocno! Uśmiechnij się! Takie i im podobne hasała czekały na uczestników „Warsztatów słowem malowanych” zorganizowanych w miniony weekend w Galerii Raj przez firmę Tikkurila.

Była to kolejna edycja tradycyjnych już spotkań, podczas których Tikkurila zaprasza dzieci i ich rodziców do wspólnego majsterkowania i malowania. „Tym razem dla uczestników naszych warsztatów przygotowaliśmy imiona i hasła motywacyjne, które – po własnoręcznym udekorowaniu – mogli zabrać ze sobą do domu. Takie hasła podkreślają indywidualny charakter wnętrz, a przy tym w fajny, pozytywny sposób działają na odbiorcę” – mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR Tikkurila.

„Ogromne zainteresowanie warsztatami, a przede wszystkim uśmiechnięte twarze dzieci i ich rodziców, są dla nas potwierdzeniem, że współpraca Galerii Raj i firmy Tikkurila zmierza we właściwym kierunku. Jesteśmy pod wielki wrażeniem kreatywności malujących. Udowadniają – jak jedno z malowanych haseł – że nie ma rzeczy niemożliwych” – mówi Bartłomiej Gajda, Menedżer ds. marketingu Galerii Raj.

W „Warsztatach słowem malowanych” wzięło udział kilkaset dzieci. Tak duży odzew pokazuje niesłabnące zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy. „Dzieci bardzo chętnie uczestniczą we wszelkiego rodzaju zajęciach, które rozwijają ich zdolności manualne, kreatywność, wrażliwość, czy poczucie estetyki. Ale ogromną radość sprawia również fakt, że wspólnie z dziećmi czynny udział w warsztatach biorą rodzice oraz dziadkowie” – dodaje Magdalena Olszewska. Organizatorzy dziękują za udział w warsztatach i już dziś zapraszają na kolejne edycje. Najbliższe świąteczne malowanie już w grudniu.

Źródło: Informacja prasowa TIKKURILA POLSKA S.A.

statystyka