Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - WIOSENNIE, ŚWIĄTECZNIE I KOLOROWO - KOLEJNE WARSZTATY Z TIKKURILA ZA NAMI

13-04-2017

Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku, kojarząca się ze złotymi promieniami słońca oraz wszechobecną zielenią. W miniony weekend kolorami zachwyciła jednak nie tylko budząca się do życia przyroda, ale także świąteczne ozdoby przygotowane przez uczestników kolejnych warsztatów plastycznych z firmą Tikkurila.

W ciągu trzech weekendowych dni kilkaset dzieci i rodziców odwiedziło specjalnie przygotowane kolorowe stoisko Tikkurila w Galerii Raj w Dębicy, gdzie czekały na nich farby i pędzle oraz drewniane wiosenno-świąteczne dekoracje do malowania. Dziecięca kreatywność, do której mali uczestnicy warsztatów przyzwyczaili nas już podczas poprzednich edycji wydarzenia, i tym razem nie zawiodła. Dzieci z zapałem i zaangażowaniem ozdabiały wszystkimi kolorami wiosny przygotowane dla nich kurki, kurczaczki, kaczuszki i koguciki. A jak wyglądała praca dzieci przedstawiają załączone zdjęcia.

Źródło: Informacja prasowa TIKKURILA POLSKA S.A.

statystyka