Z CYKLU „SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU” - ŚNIEŻKA S.A. NA PODSUMOWANIU FINAŁU WOŚP

02-03-2009

26 lutego bieżącego roku w Szczecinie miała miejsce konferencja prasowa podsumowująca XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegorocznym celem była zbiórka pieniędzy na „Wczesne wykrywanie chorób nowotworowych u dzieci”. Zebrano rekordową kwotę, która w ostatecznym rachunku przekroczyła 40 mln PLN.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. od wielu lat jest zaangażowana w działalność społeczną. Aktywnie wspiera także idee WOŚP, włączając się w przeprowadzane przez nią akcje. W tym roku Śnieżka wygrała dwie licytacje: złote serduszko oraz lot biznesowym „jetem”, którym przedstawiciele Firmy wspólnie z Jurkiem Owsiakiem udali się do Szczecina, gdzie miał miała miejsce pierwsza część konferencji prasowej podsumowującej finał WOŚP.

Wspólnie możemy więcej, więc z radością co roku licytujemy złote serduszka, wspierając Wielką Akcję Jurka Owsiaka. W tym roku dodatkowo cieszymy się z wylicytowanego lotu. Z prawdziwymi emocjami wszyscy w Firmie trzymamy kciuki za kolejne Finały WOŚP, kolejne „rekordy” w zbiórce pieniędzy. Cieszymy się bardzo widząc jak Akcja zatacza coraz większe kręgi wśród różnorodnych Firm i ludzi dobrej woli. Gorąco polecamy tego typu działania - mówi Łukasz Dobrowolski - Dyrektor ds. Marketingu.

 

Źródło: www.sniezka.pl

statystyka