Z CYLKU "SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU" - ŚNIEŻKA S.A. POMAGA CZWORACZKOM

14-07-2009

Cztery uśmiechy !


3 kobietki, 1 mężczyzna. Cztery roześmiane buźki: Gabrysia, Dominika, Karolinka i Wojtuś. Rodzinie tych – dziś już dwuletnich – czworaczków, od roku pomaga Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
 

Widząc zaangażowanie rodziców tej czwórki, postanowiliśmy dołączyć do grona darczyńców – mówi Piotr Mikrut Prezes FFiL Śnieżka S.A. Zapewne niewielu z nas dane było wychowywać czworaczki, ale wiedząc, jak wielkim wyzwaniem jest opieka nad choćby jednym maleństwem, z tym większym podziwem patrzymy na rodziców Gabrysi, Dominiki, Karolinki i Wojtusia – dodaje Piotr Mikrut.
 

Dzieciaki urodziły się 9 lutego 2007 roku. Niemal od początku ich mama, Anna, dzieli się swoimi czterema radościami na blogu, gdzie publikuje masę zdjęć berbeci: a to zjadają płyty CD, a to rozrabiają, ściskając w dłoniach piszczałki. Innym razem zdmuchują świeczki na swoim urodzinowym torcie albo chowają się w szafie. Ze zdjęć bije radość i wigor. Jednak, jak zaznacza ich mama: dzięki czworaczkom szczęście mnoży się razy cztery, ale też więcej jest obowiązków, nieprzespanych nocy i zmartwień.


Chcielibyśmy, aby nasze pociechy żyły i wychowywały się w godnych i bezpiecznych warunkach – pisze pani Anna. Nasza sytuacja nie jest najlepsza, mieszkamy w małym 48m mieszkaniu na 3 piętrze. Mieszkamy w 8 osób wraz z babcią i starszym synkiem Maćkiem. Dodatkowo w mieszkaniu przebywa opiekunka. Mąż jest jedynym żywicielem rodziny, zarobki są niewystarczające na utrzymanie całej licznej siedmioosobowej rodziny – opisuje warunki w jakich żyje rodzina.


Wierzę, że dzięki naszej inicjatywie, dzięki temu, że głośno będziemy mówić o potrzebach takich rodzin, grono darczyńców się powiększy – zaznacza Piotr Mikrut Prezes Śnieżki.

Źródło: www.sniezka.pl

statystyka