KURS OBSŁUGI KASY FISKALNEJ I KURS DLA WYCHOWAWCÓW KOLONII, OBOZÓW I ZIMOWISK

30-10-2008

 

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego z Rzeszowa i Młodzieżowe Biuro Pracy w Dębicy organizują szkolenia z zakresu:
 
 Kurs obsługi kasy fiskalnej oraz Kurs dla wychowawców kolonii, obozów i zimowisk
 
Umiejętność obsługiwania kasy fiskalnej jest jednym z kryteriów na podstawie, których pracodawcy rekrutują na stanowisko - sprzedawca. Dlatego Młodzieżowe Biuro Pracy wyszło z inicjatywą zorganizowania takiego kursu dla osób wchodzących na rynek pracy, a poszukujących zatrudnienia w tym zawodzie. Zajęcia organizowane są w małych, 8 – osobowych grupach, ćwiczenia praktyczne odbywają się na kilku różnych typach kas fiskalnych, co pomaga nabyć różnorodne umiejętności. Najbliższy planowany termin kursu to 17-18 grudzień 2008. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 grudnia w siedzibie Młodzieżowego Biura pracy w Dębicy. Na zakończenie kursu każdy ze słuchaczy otrzymuje Certyfikat wystawiony zgodnie z obowiązującymi przepisami MEN.
Kurs dla wychowawców kolonii, obozów i zimowisk adresowany jest do osób lubiących podróże i pracę z młodzieżą, tych które mogą i chcą uczestniczyć jako opiekunowie dzieci i młodzieży podczas wyjazdów na wypoczynek letni i zimowy.
Zajęcia swoim programem obejmują 36 godzin wykładów (6 spotkań), odbywają się w dogodnych dla uczestników terminach i prowadzone są przez wykładowców o odpowiednich kwalifikacjach. Na zakończenie kursu każdy ze słuchaczy otrzymuje Certyfikat wystawiony zgodnie z obowiązującymi przepisami MEN.
 
Zgłoszenia i dodatkowe informacje w
Młodzieżowym Biurze Pracy w Dębicy przy ul. Brzegowej 42
i pod nr tel.: 014/677 61 28
statystyka