STREFA DOBREJ PRACY

26-11-2008
O możliwościach związanych z karierą można było dowiedzieć się m.in. na...
Małgorzata Dąbrowska - menedżer sprzedaży w firmie Commercial Union Sp. z o.o.

Wywiad z Małgorzatą Dąbrowską - menedżerem sprzedaży w firmie Commercial Union Sp. z o.o.

 

- Proszę w kilku zdaniach przedstawić nam firmę, w której Pani pracuje.

 

Commercial Union Polska jest częścią międzynarodowej grupy Aviva, której historia liczy ponad 300 lat. W Polsce rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku. Od tamtego czasu należymy do najbardziej prestiżowych instytucji finansowych w naszym kraju. Obecnie obsługujemy ponad 3 miliony klientów, oferując im produkty finansowe najwyższej jakości.

 

- Co może zaoferować Commercial Union osobom poszukującym pracę?

 

Zatrudnionym osobom oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i duże możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Dzięki rozwojowi naszych współpracowników, obsadzając kluczowe stanowiska menedżerskie stawiamy przede wszystkim na rekrutację wewnętrzną. W badaniach przeprowadzonych w naszej sieci sprzedaży 87% osób zadeklarowało, że jest dumna ze współpracy z naszą firmą.

 

- Na czym polega praca w charakterze doradcy ds. ubezpieczeń i inwestycji?

 

Praca doradcy ds. ubezpieczeń i inwestycji polega na profesjonalnym doradztwie oraz sprzedaży produktów finansowych. Branża finansowa wymaga dużej wiedzy na temat produktów i finansów, więc nieodłącznym elementem pracy jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Będąc firmą nastawioną na rozwój swoich współpracowników, w procesie selekcji kierujemy się przede wszystkim predyspozycjami osobowościowymi kandydata. Praca w charakterze doradcy daje szansę na atrakcyjne warunki wynagradzania i otwiera szerokie perspektywy.

 

- Jaki jest zakres obowiązków menedżera sprzedaży?

 

Zadaniem menedżera jest zarządzanie grupą doradców ds. ubezpieczeń i inwestycji. Zajmuje się on rekrutacją, wdrażaniem nowych współpracowników, a także szkoleniem i motywowaniem zespołu. Kolejnym krokiem na ścieżce kariery menedżera zespołu jest stanowisko dyrektora samodzielnej placówki Commercial Union.

 

- W jaki sposób mogą się kontaktować osoby zainteresowane współpracą z Commercial Union?

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres Rekrutacja_Tarnow@cu.com.pl, wpisując w temacie nazwę stanowiska. Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Commercial Union Polska Sp. z o.o. dla realizowania procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.” Więcej informacji na temat pracy w Commercial Union znajdziesz na stronie www.cu.pl/kariera. W samej Dębicy skontaktować się można z naszym biurem pod numerem: (014) 676 04 18

statystyka