WYBRANO WNIOSKI DO REALIZACJI PROJEKTÓW W RAMACH PROGRAMU „DZIAŁAJ LOKALNIE” EDYCJA 2020

15-07-2020

Komisja konkursowa zakończyła ocenę i dokonała wyboru wniosków złożonych w ramach programu „Działaj Lokalnie” - edycja 2020, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Ośrodkiem Działaj Lokalnie w powiecie dębickim, Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu oraz lokalnymi partnerami: Gminą Dębica, Pilzno, Żyraków i firmą TIKKURILA POLSKA S.A.

W tegorocznej edycji przydzielono 55.000 zł dla 10 organizacji i grup nieformalnych z terenu powiatu dębickiego. Szczegółowa lista rankingowa znajduje się w załączniku.

Wszystkich zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w ramach programu „Działaj Lokalnie” przez w/w podmioty i grupy nieformalne - więcej na ten temat będzie można odnaleźć na stronach internetowych zwycięzców, Stowarzyszenia Dębicki Klubu Biznesu oraz oficjalnej stronie programu pod adresem: www.dzialajlokalnie.plProjekt dofinansowano ze środków Programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,
realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu
i Lokalnymi Partnerami: Jednostkami Samorządu Terytorialnego: Gminą Dębica, Gminą i Miastem Pilzno, Gminą Żyraków
oraz firmą TIKKURILA POLSKA S.A.


 


 

statystyka