Z CYKLU - „WYDARZENIE DZIAŁAJ LOKALNIE VII” - PIKNIK NA ŚNIEGU NA STOKU W STOBIERNEJ

28-01-2011

Uczniowski Klub Sportowy „SOKÓŁ” w Stobiernej serdecznie zaprasza na imprezę środowiskową na wyciągu narciarskim w Stobiernej, która odbędzie się w sobotę 12-go lutego 2011 r. o godzinie 11:00.

W programie imprezy zaplanowano wiele atrakcyjnych konkursów z nagrodami dla miłośników zimowych zmagań m.in.: „Sztafeta pokoleń” - drużynowy przejazd na trasie slalomu - rodzinna konkurencja narciarska dla dzieci, rodziców i dziadków czy też „Zjazd na bele czym” - konkurencja dla odważnych konstruktorów pojazdów śnieżnych - zadaniem zawodników będzie zjazd ze stoku na specjalnie skonstruowanych przez siebie pojazdach. Zjeżdżać można na wszystkim. Oceniane będą: pomysłowość budowniczych, efektywność ślizgu oraz fantazja w ubiorze.

Podczas trwania imprezy wszyscy uczestnicy zawodów i pikniku będą mogli miło spędzić czas na biesiadowaniu przy ognisku. Na jej zakończenie w godzinach wieczornych zaplanowano widowiskowy zjazd z pochodniami w wykonaniu podopiecznych sekcji narciarskiej UKS „Sokół”. To przedsięwzięcie sportowe i promocyjne ma na celu przede wszystkim popularyzację narciarstwa i zachęcanie rodzin z dziećmi do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Impreza środowiskowa zorganizowana będzie w ramach projektu „Narciarstwo zbliża ludzi” dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce” we współpracy ze Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu oraz Gminą Dębica.

Projekt zakłada popularyzację narciarstwa, poprzez prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą w zakresie nauki jazdy na nartach oraz zapoznanie z zasadami bezpiecznego przebywania na stoku narciarskim.

Organizatorzy mają nadzieję na liczny udział w Pikniku, dobrą, zimową pogodę oraz jeszcze lepszą zabawę. Serdecznie zapraszamy !  

 

 

Projekt dofinansowano ze środków Programu “Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu oraz Gminą Dębica

statystyka