II DĘBICKIE TARGI PRACY, EDUKACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

14-11-2008

Organizatorzy II Dębickich Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości - Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu oraz Urząd Miejski w Dębicy - serdecznie zapraszają w czwartek 20 listopada 2008 roku do udziału w przedsięwzięciu, którego głównym celem jest promowanie przedsiębiorczości, pozyskiwanie nowych pracowników oraz wskazywanie młodym ludziom kierunków dalszego rozwoju w edukacji.

 

Tegoroczna II edycja targów, poza edukacją i pracą została wzbogacona o element przedsiębiorczości, dzięki któremu wiele dębickich firm prezentować będzie swoje osiągnięcia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jak informuje Zbigniew Nosal - Prezes Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu - celem głównym tego przedsięwzięcia są działania nakierowane na powstrzymywanie migracji zarobkowej mieszkańców naszego powiatu - „Każdy z elementów zaplanowanych podczas tego wydarzenia ma za zadanie powstrzymać migrację zarobkową. Zarówno placówki oświatowe, które kształcą w zawodach deficytowych, jak i przedsiębiorcy poszukujący etatów w konkretnych zawodach czy też osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą przyczyniają się do rozwoju gospodarczego naszego regionu i jednocześnie powstrzymują migrację zarobkową. Dlatego też tegoroczne targi odbędą się właśnie pod hasłem - Zostańcie w Dębicy z udziałem w/w wystawców”.

 

Całe przedsięwzięcie odbędzie się w Hali Sportowej „IGLOOPOL”, ul. Sportowa 26 w godzinach od 10:00 do 15:00. Wstęp dla każdego jest całkowicie bezpłatny.

 

Partnerzy II Dębickich Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, Młodzieżowe Centrum Kariery w Dębicy, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Dębicy, Stowarzyszenie Wspierania Informacji Społecznej i Rozwoju DEDAL, Stowarzyszenie KWIATEK. Więcej informacji odnaleźć można na stronie www.karierawdebicy.pl

statystyka