II DĘBICKIE TARGI PRACY, EDUKACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW

10-10-2008
Zeszłoroczna edycja targów przyciągnęła na to wydarzenie około 5.000 osób

Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu serdecznie zaprasza wystawców tj. przedsiębiorców, jednostki oświatowe, placówki szkoleniowe, instytucje otoczenia biznesu, organizacje pozarządowe czy też fundację do bezpłatnego udziału w „II Dębickich Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości”. Wydarzenie będzie miało miejsce w Domu Sportu „IGLOOPOL” i odbędzie się w czwartek 20 listopada 2008 roku.

„W tym roku dzięki zewnętrznej dotacji całe przedsięwzięcie finansowane będzie z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu WORK IN POLAND realizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych z Warszawy. Każdy z wystawców poza wsparciem w postaci placowego i profesjonalnego boksu wystawienniczego otrzyma również wsparcie informacyjno-promocyjne w działaniach związanych z broszurkami i gazetą targową” - informuje Zbigniew Nosal - Prezes Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu.

Tegoroczna II edycja targów, poza edukacją i pracą została wzbogacona o element przedsiębiorczości, dzięki któremu można również prezentować swoje osiągnięcia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jak dodaje Zbigniew Nosal, celem głównym tego przedsięwzięcia są działania nakierowane na powstrzymywanie migracji zarobkowej mieszkańców naszego powiatu - „Każdy z elementów zaplanowanych podczas tego wydarzenia ma za zadanie powstrzymać migrację zarobkową. Zarówno placówki oświatowe, które kształcą w zawodach deficytowych, jak i przedsiębiorcy poszukujący etatów w konkretnych zawodach czy też osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą przyczyniają się do rozwoju gospodarczego naszego regionu i jednocześnie powstrzymują migrację zarobkową. Dlatego też tegoroczne targi odbędą się właśnie pod hasłem - Zostańcie w Dębicy”.

Firmy i instytucje zainteresowane bezpłatnym udziałem w targach mogą dokonywać rezerwacji do końca października w Biurze Informacji Biznesowej działającym przy Stowarzyszeniu Dębicki Klub Biznesu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu: (014) 681 90 30.

 

statystyka